niedziela, 6 stycznia 2013

Orszak Trzech Króli, czyli I cz. szopki

Przyznaję bez bicia, że miałam problem który był kim i co przyniósł... a i internet nie dawał jednoznacznej odpowiedzi. Koniec końców,  udało się ustalić :)
 Tak więc oto Oni (od lewej):
1. Kacper - z kadzidłem
2. Melchior - ze złotem
3. Baltazar - z mirrą...

 
Designed by Cindy Cseh
Z okazji Święta Trzech Króli moim pierwszym postanowieniem w 2013 (nie) pechowym roku będzie szopka bożonarodzeniowa. Pierwsze elementy już są...
Designed by Cindy Cseh
Ciąg dalszy nastąpi... ;)

5 komentarzy:

 1. Super! Też się przymierzałam do szydełkowej szopki, ale na razie mam inne projekty. Pewnie nie śledzisz mojego bloga, więc zapraszam po wyróżnienie kilka postów temu. Pozdrawiam. Monika

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To mój długofalowy projekt i odkładany na późnej przez pilniejsze robótki. Już Cię dodaję do mojej listy ulubieńców :) Pozdrawiam i zapraszam, kiedy tylko masz ochotę!

   Usuń
 2. This looks great ! I am using the same pattern now and I have already finished the nativity set with Jozef and Marie. Pictures also on my blog. I will keep following yours to see how it goes.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I'm glad you like it :) I'm going to make shepherds and lambs to easter and Holly Family to Christmas - it's take a long time and I'm busy with other projects. Wish you good luck with your crochet creche :)

   Usuń
 3. Witam, czy jest możliwość zakupu tych dzieł? joanna.halucha@op.pl proszę o kontakt. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń